Sailing is for everybody

Teambuilding

Paluba lodě je ideálním místem pro stmelení kolektivu pracovníků (teambuilding), pro efektivní workshopy, firemní školení či jazykové kurzy nebo akce pro významné klienty.


Paluba lodě je ideálním místem pro stmelení kolektivu pracovníků (teambuilding), pro efektivní workshopy, firemní školení či jazykové kurzy nebo akce pro významné klienty. To proto, že jednoduše nelze po skončení pracovní doby odejít domů nebo se rozptylovat myšlenkami na spoustu věcí, které se musí večer ještě stihnout. Přemístěním pracovníků na moře, které pro nás suchozemce vždy mělo zvláštní kouzlo a magickou přitažlivou sílu a které posouvá všechny prožitky do exotické úrovně, získáte maximální soustředění pracovníků na společný cíl. Z individuálních pracovníků, frekventantů kurzů či VIP zákazníků se tak stává jednotná posádka lodi. Najednou se ocitnou de jure i de facto „na jedné lodi“! Stane se z nich posádka, která je formálně uvedena na společném crewlistu, posádka se společnými cíli, společnými aktivitami a společnými zážitky.

Společné cíle, aktivity a zážitky vyvolávají mezi lidmi pozitivní vibrace, takže jim připadá lehké se vzájemně sobě přiblížit a otevřít, potáhnout nejen obrazně za jeden provaz, který je otěží plachty nebo jindy zase mooringem. Navíc pestrý průběh jachtařského dne vytváří nespočetné množství témat pro neformální rozhovory a jejich návazných bodů – ideální základna pro neformální bližší poznání spolupracovníků či nestresové seznámení se s novými lidmi jako hluboký protiklad formálních frází.

Jako jachtař vím, že není krásnější dovolené než na palubě jachty. Člověk je na cestě a přece doma, každý den se ocitne u nového pobřeží, objevuje úžasné, malebné, mnohdy neobydlené zátoky s průzračnou vodou, které jsou přístupné jen po moři. Synchronizujete se s větrem a vlnami, využíváte jeho sílu, kterou spoutáte do plachet a pohnete se kupředu, bezhlučně kloužete po hladině a užíváte si svobody, což vám nemůže nabídnout žádný luxusní hotel. Pod plachtami bezhlučně klouzat po vodní hladině – to je štěstí. Štěstí, které může být s radostí sdíleno…

Pro realizaci těchto akcí stačí si u nás objednat plachetnici event. i služby profesionálního skippera a vše ostatní zařídíme my.

Teambuildingové plavby je možné realizovat na :

  • 3 dny (od středy do soboty)
  • 4 dny (od soboty do úterka)
  • týden (od soboty do soboty nebo od středy do středy)
  • 10 dnů (od soboty do středy nebo od středy do soboty)
  • násobky týdnů

a to ze všech základen.


Mám zájem o teambuilding na Jachtě